Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, które w łatwy sposób usuną te problemy oraz wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane będą w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce niedokuczliwa i bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie naszego układu moczowego.

Efektem jest polepszenie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować Twoje bolączki, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Starsze artykuły tematyczne:

Comments are closed.